Willkommen auf Deutsch Welkom in het Nederlands 欢迎中国 Vítejte v Ceské Tervetuloa Suomen Bienvenue en Français Willkommen auf Deutsch Welkom in het Nederlands Üdvözöljük a magyar Benvenuto in italiano Velkommen i norsk Witamy w języku polskim Boa vinda no Português Добро пожаловать на русском Recepción en Español Välkommen till Svenska Willkommen auf Deutsch
Montage wykazując, że 500000000 Starlock popycha ć Mocowania wykonane są co roku przez Bakera i Finnemore. Starlock Automotive Człnek Izby Gospodarczej w Birmingham
Starlock QR code Ilustracja naciskać na rzep z kapelusza Ilustracja t?oczeń precyzyjnych zaprojektowane i wyprodukowane przez Bakera i Finnemore
Starlocks sa; w Wielkiej Brytanii i wywiezionych World Wide
Starlocks Poland www.titgemeyer.pl
Kontakt
Marcin Czyzak Kom: +48 (0)6 64 30 03 17 Telefax: +48 (0) 43/6 56 43 03
Agata Janiszewska Kom: +48 43 828 20 15
Gebr. TITGEMEYER GmbH & Co. KG, skr. pocztowa nr 10, 98-204 Sieradz 5, Polska

nasuwny materiał łączący od firmy Baker i Finnemore

Baker i Finnemore to większościowy wła ściciel i producent pierścieni zabezpieczających Starlock®

Zobacz nasz film firmy. Ten film otwiera sie; w nowym oknie.Zobacz nasz film firmy.

Starlock® wykonane są z wysokiej jakości stali węglowej i są poddane specjalnej obróbce cieplnej, co zapewnia wysoką jakość solidnego zabezpieczenia. Starlock® możnałatwo nasunąć na wał i uzyskaćzamocowanie i zabezpieczenie bez gwintów lub rowków. Po ich zamocowaniu na miejscu, są tak bezpieczne, że nie mogą być usunięte bez uszkodzenia.

Większość Starlock z naszego asortymentu produkcyjnego może być dostarczana z osłoną, co zapewnia zamocowanie jak również poprawia wygląd. Istnieją różne materiały i rodzaje osłon.

Do zastosowań specjalnych można zadać swój własny projekt Starlock.

Zobacz nasze wideo z aplikacją Starlock.

Aplikacją Starlock. Ten film otwiera sie; w nowym oknie.

Starlock® Push-On Złącza, zewnętrzne Podkładki mocujące i podkżadki mocujące Quicklock.

Starlock® są dostępne z osłoną dekoracyjną lub bez osłony. Standardowe wypukłe i standardowe głębokie osłony wykonane są ze stali nierdzewnej, osłona ekstra głęboka wykonana jest ze stali i również jest ocynkowana. Na życzenie klienta, może być osłona wykonana z innych metali, zależnie od specyfikacji materiału i ilości, która jest wymagana. Po zainstalowaniu Starlock® osłona ukrywa koniec wału i nadaje doskonały wygląd.

Starlock® są dostępne w trzech różnych wariantach: osłona wypukła, głęboka oraz ekstra głęboka.

Starlocks  - wystarczy nasunąć!

Starlock® - wystarczy nasunąć!

Zalety Starlock®.

Starlock® z osłoną i bez osłony: osłona wypukła, głęboka oraz ekstra głęboka.

Baker i Finnemore produkuje wytłoczki precyzyjne. Od wielu lat dostarcza sprężyny taśmowe, kształtowe używane w branży ze zamkami, zaciski używane w przemyśle elektronicznym, pierścienie zabezpieczające wykonane ze stali nierdzewnej do łatwego zabezpieczania używane w branży instalatorskiej, klipsy (klamry) i zaciski do wielu zastosowań, zabezpieczenie łożysk używane w przemyśle motoryzacyjnym i wiele innych.

Wykonujemy również nietypowe sprężyny talerzowe i podkładki, zaciski kablowe, zaciski narożne, pokrętła. Wytłoczki precyzyjne mogą być wykonane z stali sprężynowej, stali nierdzewnej, mosiądzu, aluminium, miedzi berylowej, fosforu brązu itp.

Starlocks Cynkowanie mechaniczne Starlocks Brąz i Lakier Starlocks Prześlij Zapięcia ze stali nierdzewnej na

Starlock® Cynkowanie mechaniczne
Cynkowanie mechaniczne jest wśa?ciwe dla stali nierdzewnej (o twardości ponad 40 HRC), gdzie przy stosowaniu innych metod grozi kruchość wodorowa.

Starlock® Brąz i Lakier
Istnieją dwa zakresy standardowej stali sprężynowej Starlock®. Jeden zakres wielkości calowych i drugi metrycznych. Do celów identyfikacyjnych stosowano kod koloru wskazania zakresów. Starlock® imperialne, calowe są w kolorze niebieskim a metryczne w kolorze brązowym. Powierzchnia Starlock® następnie jest powlekana cienką warstwą lakieru, która zapewnia, że wykończenie jest na wysokim poziomie. Ta powłoka nie chroni przed korozją, ale jest wystarczająca, aby chronić Starlock® w środowisku suchym w większości zastosowań.

Starlock® Prześlij Zapięcia ze stali nierdzewnej na
Istnieje wiele aplikacji, gdzie od Starlock® wymagany jest wysoki stopień odporności na korozję a stosowanie obróbki powierzchniowej jest niewłaściwe. Dlatego ograniczony zakres Starlock® jest wykonany z nierdzewnej stali austenitycznej A1.

Starlock nasuwany materiał łączący

Starlock® nasuwany materiał łączący

Zastosowanie:
Zewnętrzne podkładki mocujące: stosowane nie tylko do wału precyzyjnie obrobionego, ale także do rur, odlewów, wałów z tworzyw sztucznych i kołków. Starlock® są nasunięte na wał a haczyki są zamocowane ciasno na wał - zablokowanie podkładki w miejscu.

Materiał:
Stal sprężynowa węglowa i stal nierdzewna.

Wykończenie powierzchni:
Starlock® mogą być dostarczane w brązie i lakierowane, Delta Protect lub powierzchnia mechanicznie ocynkowana, niektóre rozmiary dostępne są również w wykonaniu ze stali nierdzewnej.

Starlocks Poland www.titgemeyer.pl
Kontakt
Marcin Czyzak Kom: +48 (0)6 64 30 03 17 Telefax: +48 (0) 43/6 56 43 03
Monika Lehmann Kom: +49 (0)5 41/58 22 296 Telefax: +49 (0)5 41/ 58 22 494
Gebr. TITGEMEYER GmbH & Co. KG, skr. pocztowa nr 10, 98-204 Sieradz 5, Polska