Willkommen auf Deutsch Welkom in het Nederlands 欢迎中国 Vítejte v Ceské Tervetuloa Suomen Bienvenue en Français Willkommen auf Deutsch Welkom in het Nederlands Üdvözöljük a magyar Benvenuto in italiano Velkommen i norsk Witamy w języku polskim Boa vinda no Português Добро пожаловать на русском Recepción en Español Välkommen till Svenska Willkommen auf Deutsch
Montage prokazující, že 500 milionu* Starlock zatlac(te Spojovací jsou vyrábe(ny každý rok Baker a Finnemore... Starlock Automotive Člen Birmingham komory
Starlock QR code Ilustrace push úchyt s víčkem Ilustrace přesných výlisků navrženy a vyrobeny společností Baker a Finnemore
Starlocks jsou vyrobeny ve Velké Británii a vyvážené World Wide
Starlocks Czech Republic www.rivetec.cz
Contact

Starlock Násuvný spojovací material od Baker and Finnemore

Baker and Finnemore je výrobce a majoritní vlastník zajišovacích kroužků Starlock®.

Prohlédne(te si náš firemní videa.View our company video.

Starlocky jsou vyráběny z velmi kvalitní uhlíkové oceli a jsou speciálně tepelně zpracovány, čímž je dosaženo kvality bezpečného zajištění. Starlocky se jednoduše nasune na hřídel a tím je dosaženo upevn ění a zajištění bez potřeby závitu nebo drážek. Jakmile se ve své poloze zafixují, jsou tak bezpečné, že se nemohou odstranit bez poškození.

Většinu starlockš z našeho výrobního sortimentu je možné dodat s krytkou, čímž se zajistí upevnění a také vylepšení vzhledu. K dispozici jsou různé materiály a druhy krytek.

Můžete si zadat i vlastní návrh starlocků pro speciální aplikace.

Prohlédne(te si ná š Starlock aplikac(ní videa.

Prohlédne(te si ná š Starlock aplikac(ní videa.

Starlock® Push-On Fasteners, External Fixing Washers and Quicklock Fixing Washers.

Starlocky jsou dostupné s nebo bez dekorativní krytky. Standardní vypouklé a standardní hluboké krytky jsou vyráběny z nerezové oceli a extra hluboká krytka je vyrobena z oceli a je pozinkovaná. Proto, abychom uspokojili zákazníka, může být krytka vyrobena z jiných kovů v závislosti na specifikaci materiálu a objemu, který je požadován. Po montáži Starlocku krytka skryje konec hřídele a je dosaženo dokonalého vzhledu.

Starlocky jsou dostupné ve třech různých variantách: vypouklá, hluboká krytka a extra hluboká krytka.

Starlocky - sta 	čí je nasunout!

Starlocky - stačí je nasunout!

Přednosti Starlocků.

Starlocky s krytkou i bez krytky: vypouklá, hluboká krytka a extra hluboká krytka.

Baker a Finnemore vyrábí přesné výlisky již mnoho let dodává do průmyslu se zámky proužkové tvarované pružiny, klipy pro elektronický průmysl, zajišťovací kroužky z nerezové oceli pro snadné zajištšní v instalaterství, opěrné klipy (svorky) a příchytky pro nekonečný počet aplikací, zajištění ložisek pro automobilový průmysl a mnoho dalších.

Také vyrábíme nestandardní diskové pružiny a talířové pružiny, kabelové klipy, rohové klipy, knoflíkové klipy. Přesné výlisky mohou být vyrobeny z pružinové oceli, nerezové oceli, mosazi, hliníku, mědi berylia fosforu bronzu atd.

Mechanické zinkování Starlocks Bronz a Lak Starlocks Stainless Steel Push On Fasteners

Starlock® Mechanické zinkování
Mechanické zinkování je vhodné pro ušlechtilé oceli (s tvrdostí nad 40 HRC), kde u jiných metod hrozí vodíková křehkost.

Starlock® Bronz a Lak
K dispozici jsou dva rozsahy standardní pružinové oceli Starlocků®. Jeden rozsah imperiálních velikosti a druhý pro metrický. Pro účely identifikace je použit barevný kód k označení rozsahů. Imperiální Starlocky jsou v modré barvě a metrické jsou bronzové barvy. Na povrchu Starlocků je pak nanesena tenká vrstvu laku která poskytovatuje vysokou úroveň provedení. Tato povrchová úprava nebude chránit proti korozi, ale je dostačující pro ochranu Starlocků® ve většině aplikací v suchém prostředí.

Starlock® Stainless Steel Push On Fasteners
Existuje mnoho aplikací, kde se od Starlocků® vyžaduje vysoký stupeň odolnosti proti korozi a je nevhodné použití povrchovou úpravu. Omezený rozsah Starlocků® jsou proto vyrobeny z austenitické nerezové oceli A1.

Starlock násuvný spojovací materiál

Starlock® násuvný spojovací materiál

Aplikace:
Vnější zajišťovací podložky: pro použití nejen na přesně opracovanané hřídele, ale také na trubky, odlitky, plastové hřídele a čepy.Starlocky® jsou nasunuty na hřídel a hroty způsobí pevné uchycení na hřídeli - uzamknutí podložky na místě.

Materiál:
Uhlíková pružinová ocel a nerezová ocel.

Povrchová úprava:
Starlock® lze dodat v bronzu a laku, Delta Protekt nebo mechanicky pozinkované povrchy a některé velikosti jsou k dispozici také z nerezové oceli.

Starlocks Czech Republic www.rivetec.cz
Contact